Kontakt

Kontakta oss på adressen:

Själsö Hamnförening,Själsö Nätvägen 4, 622 76 Visby

Kontakta oss på e-mail:

info@sjalsohamn.se

Kontakta någon i styrelsen

Christian Eriksson, ordf, 070-4479981 christian.eriksson@gotland.se

Annabritta von Schulman, vice ordf, 0708 434841, annabritta@vonschulman.se

Helen Rosenberg, kassör, 070 882 6373, helen.rosenberg1@icloud.com

Thord Ingesson, sekreterare, 070-6492782, thord.ingesson@yahoo.se

Tom Sandström, ledamot, tom.sandstrom.tpas@gmail.com

Eva Listi, ledamot, Eva@Listi.se

Robin Strandänger, ledamot, 0706820072, robin.strandanger@svenskaspel.se

André Magnusson, adjung ledamot, 0704331761, gotland81@gmail.com

Gustav Appelquist, adjung ledamot webmast, 070 7286567, gustav@igad.se

Bankgiro

Medlemsavgift och båtavgift betalas till bg 838-5296

Swish

123 115 70 72